Muhasebe Entegrasyonları

Dia Muhasebe Entegrasyonu

Dia Muhasebe Entegrasyonu

Dia Muhasebe Programınıza Finex Commerce ile entegre olarak, Tüm e-ticaret ve pazaryeri platformlarınızda ki ürün ve siparişlerinizi tek panelden yönetin!

Dia Muhasebe Entegrasyonu
Ne işe Yarar?

  • Finex Commerce – Dia entegrasyonu ile Muhasebe programınız, Eticaret siteniz veya Pazaryerlerindeki mağazalarınız için çift taraflı entegrasyon bağlantısı yapılır.

  • Dia muhasebe programınızda ki ürünleriniz periyodik olarak Finex Commerce tarafından kontrol edilerek stok ve fiyatlarda ki değişiklikler tüm pazaryeri mağazalarınıza (N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Trendyol, Çiçek Sepeti, Pazarama) ve e-ticaret sitenize (Ticimax, Ideasoft, T-Soft) otomatik yansır.

  • E-ticaret siteniz veya pazaryeri mağazalarınızdan gelen siparişleriniz otomatik olarak muhasebe programınıza cari kart açılarak işlenir. Böylece muhasebe programınıza Finex Commerce tarafından işlenen siparişleri topluca faturalandırabilirsiniz. Entegrasyon çift taraflı olarak çalışmaktadır.

  • Dia Muhasebe programınızdan Finex Commerce’e otomatik ve periyodik olarak hangi alanların gelmesini istiyorsanız, sadece bu alanlar da otomatik senkronize edilebilir.

Dia Muhasebe Entegrasyonunun Avantajları Nelerdir?

  • Dia Muhasebe Entegrasyonu sayesinde, ürünlerinizi sisteminiz üzerinden panelimize çekebiliriz. Bu sayede anlık stoklarınız pazar yeri servislerimiz sayesinde (n11, gittigidiyor, hepsi burada vb) gibi pazar yerlerine ve e-ticaret sitenize aktarımı gerçekleşebilir.

  • Pazar yerlerinden ve e-ticaret sitenizden gelen siparişler panelimizde yer alır dilerseniz Dia Muhasebe sistemine tüm satış kanallarınızın siparişleri otomatik olarak aktarılmış olur. Bu sayede ürünleriniz anlık stoktan düşeceği için stok etkilenmeleri anlık gerçekleşir ve gerçek stoklar pazar yerlerine, e-ticaret sitenizde veya bayi ağınıza anlık yansımış olur.

Entegre Edilmiş Tedarikçiler